News Anchor's Tooth Falls Out on-Air, and She Doesn't Miss a Beat

The tooth situation may need to be addressed, but her poise was perfect

Marichka Padalko
Marichka Padalko

This just in? More like this just ... out.

A Ukrainian news anchor kept her cool when she caught her tooth as it fell out of her mouth while she was on the air.

Marichka Padalko took to her Instagram page to share the clip of the incident, which aired on the country’s TSN channel.

View this post on Instagram

Нова "слава" прийшла звідки не чекали .... і підтримка теж😍. Так, в мене справді сьогодні під час прямого ефіру ТСН о 9:00 випала частина переднього зуба). Це, напевно, найкурйозніший мій досвід за двадцять років роботи ведучою. Прямий ефір тим і прекрасний, що завжди непередбачуваний. Так, в 2013 я вперше прямо в своєму ефірі побачила кадри затримання свого чоловіка😪 на протесті під Київрадою, а кілька років тому мою ногу під час випуску несподівано почала облизувати собака, що забігла зі студії @snidanok Цього разу моя колега @nata_goncharova мені написала, мовляв, "ти так зреагувала, ніби ти щодня губиш зуби😀". Ні, не щодня😁. Просто саме зараз я вирішила виправити ту прикрість, яка сталася понад десять тому. В мене в спальні стояв важкий металевий будильник і одного разу дуже зацікавив мою маленьку доньку. Вона схопила його з підвіконня і почала розмахувати "іграшкою" навколо сплячої мами. І щойно я позіхнула, як маленька весела ручка відбила мені половину зуба. Зараз зважилася нарешті на більш радикальний ремонт. Тільки була не дуже уважна до заборони свого стоматолога надкусувати їжу передніми зубами до закінчення лікування. Власне, тому сталося те, що сталося... Чесно кажучи, думала, що інцидент пройде непоміченим. Саме цей епізод свідомо не виклали на YouTube канал ТСН. Але ми недооцінили уважність наших глядачів. Блогерка @ekulka виклала це в своєму профілі, і .... понеслося по всіх виданнях, і не лише українських. В усій цій історії мене особисто вразила та кількість підтримки, яку я отримала) - і в коментарях, і в особистих повідомленнях. Друзі, велике Вам спасибі❤️))). В будь-якій ситуації зберігаємо спокій💪 Завтра вранці побачимось📺 в @tsnua

A post shared by Марічка Падалко (@marichkapadalko) on

“This is probably my most curious experience in twenty years as a presenter. Live broadcasting is wonderful because it is always unpredictable,” she wrote.

Padalko proved to be the consummate professional by continuing to read the news.

In fact, she wrote that one of her co-workers “wrote to me, saying, ‘You reacted as if you were losing your teeth every day.’”

Padalko wasn’t above filling people in about the fact that her tooth came out as a result of an incident about a decade ago when her daughter knocked it out while playing with an alarm clock.

She also believed no one would realize what happened.

“Honestly, I thought the incident would go unnoticed. This episode was deliberately not posted on the TSN YouTube channel," she wrote, noting that the clip was circulated by viewers on social media. "But we underestimated the attention of our viewers."

This story first appeared on TODAY.com. More from TODAY:

Copyright Today Digital Originals
Contact Us